У Британії більше 1,5 тис. співробітників аеропортів оголосили страйк напередодні…

«
»

У Карпатах повісився популярний одеський відеоблогер

В Івано-Франківській області в Карпатах повісився 28-річний одеський відео-блогер Максим Ліпатов.

На своїй сторінці “Вконтакте” він залишив відкладену публікацію, в якій написав про те, що трапилося.

У повідомленні він написав, що пішов на такий вчинок через проблеми в соціалізації і “ненормальності”.

“Це відкладений пост. Якщо він опублікувався, значить мене більше немає. Завдання: пройти соціалізацію Статус: завдання провалено. Я намагався, чесно, намагався стати нормальним. Але у мене якийсь там розлад особистості (точніше кажучи моя особистість до кінця не сформувалася , а в 28 років вже пізно щось міняти). Довго цього не розумів, поки не став стикатися з такими ж хворими як я. Ми вкрай небезпечні”, – написав хлопець.

Також він розповів, що планує здійснити задумане в Карпатах, де просить і поховати його.

“Прошу нікого не звинувачувати в моїй смерті. Еволюція робить своє: непристосовані вимирають. Я, як розумна істота, це усвідомив і йду сам. Моє тіло знайдете в Будинку на дереві (хребет Аршиця, озеро Забуте). Прохання поховати тут, в Карпатах, на сільському кладовищі якомусь, хочу в горах залишитися”, – пише молода людина.

Смерть блогера сайту підтвердили в прес-службі поліції Івано-Франківської області. Хлопця знайшли повішеним 13 грудня. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 115 ч.1.

Тіло хлопця направили на експертизу. Зараз правоохоронці встановлюють обставини події та що спонукало Максима на такий вчинок.

Сайт “Культурометр” пише, що друзі хлопця були шоковані тим що трапилося, адже Максим був душею компанії, організатором подорожей і проектів.

Цього літа він з трьома командами з різних міст будував в Карпатах будинок на дереві і вів відеоблог з будмайданчика. Закінчити будівництво, як планувалося, не вистачило ресурсів і досвіду – вийшла тільки майданчик з містком. Саме там Макс і звів рахунки з життям.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading...

НОВИНИ

РЕГІОНИ

СТИЛЬ ЖИТТЯ

РОЗВАГИ

ПРО НАС

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • RSS
  • YouTube