«
»

У мережі АТБ заявили, що не працюють в Криму і на Донбасі

На території окупованого Криму мережа продовольчих магазинів АТБ не функціонує з 2014 року, а в зоні АТО з самого початку бойових дій не має можливості контролювати своє майно, повідомили в компанії.

В АТБ відзначили, що втрати компанії через захоплення магазинів на сході України перевищили 7 млрд грн
Фото: obozrevatel.com

Інформація журналістів, що мережа продовольчих магазинів АТБ працює на непідконтрольних Україні територіях Донбасу і в окупованому Криму є “черговою інформаційною атакою”, йдеться в заяві компанії у відповідь на сюжет, який вийшов у програмі “Особливий погляд” в ефірі “5 каналу” 14 грудня.

“Досить гострою і актуальною тема, заявлена авторами на початку (контрабанда і торгівля в зоні АТО), привернула увагу телеглядачів, однак не отримала ніякого продовження в подальшому. Провівши їх, редакція присвятила сюжет не зазначеного питання, а виключно діяльності компанії” АТБ-маркет “. Причому діяльності, яка існує виключно в фантазії самих журналістів, адже мова йде про нібито роботі на окупованих територіях”, – відзначили в компанії.

В АТБ додали, що не ведуть діяльності на тимчасово непідконтрольних Україні територіях. “У Криму компанія не функціонує з 2014 року, а в зоні АТО з самого початку бойових дій не має можливості контролювати майно компанії (від приміщень до фірмового одягу співробітників). Більш того, втрати компанії через захоплення магазинів на сході України перевищили 7 млрд грн. “віджатий” у нас маркетами сепаратистська влада псевдореспублік не просто “пишаються”, але і роблять їх основою для окремих пропагандистських кампаній “, – додали в АТБ.

У компанії заявили про готовність боротися з подібного роду заявами і сюжетами, які “носять відверто замовний характер”.

У сюжеті “5 каналу” говорилося, що АТБ продовжує працювати на території Криму, але під назвою “Продукти біля будинку” (пуд), повідомляє “Газета по-українськи”. Зазначалося, що мережа магазинів там розростається.

Про нібито роботі АТБ на території Криму говорилося і в розслідуванні журналістів “Обозревателя”. Зазначалося, що на момент окупації на півострові працювали 50 магазинів АТБ, зараз в мережі ПУД їх вже 63. Щоб не втратити свої активи в Криму, власники провели їх “судову реструктуризацію”, пише видання.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading...

НОВИНИ

РЕГІОНИ

СТИЛЬ ЖИТТЯ

РОЗВАГИ

ПРО НАС

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • RSS
  • YouTube