Проблеми процедури банкрутства і їх вирішення

Кияни почали збирати підписи за знесення драмтеатру на Подолі

В ЄС не змогли домовитися щодо процедури припинення безвіза

В Україні узаконили відбирання майна у бізнесу

У Бердянську під час уроку фізкультури померла учениця шостого класу

«
»

Чому Арсен Аваков не розмовляє по-українськи?

Історія пов’язана з публічними виступами Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова не на державній мові тягнеться ще з 2015 року. Але останнім часом всі розмови і очевидь успіхи пана Авакова по вивченню української мови вщухли. Цікаво чому?

Арсен Аваков

Вчорашній допит екс-президента втікача Януковича, вразив лише одним, легітивний відповідав на всі запитання української мовою!

Пан Аваков подавав апеляцію в суди щоб йому дозволили так сказати працювати на російській мові, обзивав львів’ян за те що вони звернули увагу, що держслужбовець не звертається до людей на державній мові, також судився з активістом Святославом Литинським.

Святослав Литинський

Але вочевидь думка народу який пану Авакову довірив таку важливу посаду не надто цікава. Так як міністр продовжує виступати з промовами виключно на російській мові.

Звісно ми демократична держава, і дискримінації будь якої мови чи культури в нас просто не може бути, але державний муж тим більше цілий міністр має подавати своїм підлеглим приклад, хороший звісно.Тим паче що у ВРУ є закон який дозволяє виступити нардепам виключно державною мовою. Чим міністри кращі від них, невідомо.

Кожна людина має право розмовляти у своєму повсякденному житті на мові на якій їй зручніше, але держслужбовець повинен навіть зобов’язаний знати і публічно виступати на мові країни в якій він живе та працює.

Редакція “Вільної Преси” офіційно звертається до пана Авакова з запитом, як просувається у вас вивчення української мови і коли ви розпочнете публічно виступати на державній мові?

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading...

ВИБІР РЕДАКТОРА

У США учасниця конкурсу краси вийшла на сцену…

Стрілянина в університеті Огайо: Вісім поранених, один -…

Перерахунок голосів може поставити під сумнів результати виборів…

НОВИНИ

РЕГІОНИ

СТИЛЬ ЖИТТЯ

РОЗВАГИ

ПРО НАС

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • RSS
  • YouTube