Проблеми процедури банкрутства і їх вирішення

Кияни почали збирати підписи за знесення драмтеатру на Подолі

В ЄС не змогли домовитися щодо процедури припинення безвіза

В Україні узаконили відбирання майна у бізнесу

У Бердянську під час уроку фізкультури померла учениця шостого класу

«
»

Суд заарештував дві офісні будівлі в Києві по справі про афери “Фідобанку”

Суд заарештував дві офісні будівлі на вулиці Великій Васильківській в Києві у справі про розкрадання коштів в ліквідованому “Фідобанку”.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Загальна площа заарештованих будівель склала близько 6 тис. кв. м. Розслідування встановило, що в 2015 році посадові особи банку продали нерухомість за 170 млн гривень. Пізніше з’ясувалося, що покупку оформили через ланцюг фіктивних компаній за рахунок коштів, які належать до активів цього ж банку. Адреси заарештованих будівель не вказуються, але варто відзначити що на Великій Васильківській знаходилося одне з відділень “Фідобанк” за адресою Велика Васильківська, 10.

Прокуратура також повідомляє, що неправомірні дії посадових осіб банку завдали багатомільйонних збитків вкладникам і кредиторам. Арештоване майно є речовим доказом у кримінальній справі.

Нагадаємо, що НБУ визнав неплатоспроможним “Фідобанк”. 12 травня 2016 почався відтік коштів з рахунків юридичних осіб та коштів інших банків. Виведення активів на пов’язані з акціонером установи не здійснювалося. В результаті відтоку коштів клієнтів, який за 12-13 травня склав близько 200 млн. грн. Станом на 20 травня 2016 загальна сума невиконаних “Фідобанк” операцій клієнтів перевищила 500 млн. грн. (9% від його зобов’язань).

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading...

ВИБІР РЕДАКТОРА

У США учасниця конкурсу краси вийшла на сцену…

Стрілянина в університеті Огайо: Вісім поранених, один -…

Перерахунок голосів може поставити під сумнів результати виборів…

НОВИНИ

РЕГІОНИ

СТИЛЬ ЖИТТЯ

РОЗВАГИ

ПРО НАС

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • RSS
  • YouTube