Проблеми процедури банкрутства і їх вирішення

Кияни почали збирати підписи за знесення драмтеатру на Подолі

В ЄС не змогли домовитися щодо процедури припинення безвіза

В Україні узаконили відбирання майна у бізнесу

У Бердянську під час уроку фізкультури померла учениця шостого класу

«
»

Ляшко: Країною керують одні ідіоти, які розбазарюють народне добро

У відповідь на висловлювання заступника міністра юстиції Сергія Пєтухова про пропозицію Європі сприяння в прийомі біженців для прискорення переговорів про надання Україні безвізового режиму, лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко анонсував свої пропозиції “захисту і розвитку” України.

Коли українці матимуть гідну роботу і зарплату, вони самі зможуть дозволити собі поїхати куди завгодно, хоч на Марс яблуні садити!
Фото: Osman Karimov / Facebook

Якщо Єврокомісія до Нового року не надасть Україні безвізовий режим, потрібно ввести візовий режим для країн Євросоюзу, повідомив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці в Facebook, коментуючи висловлювання заступника глави Міністерств юстиції Сергія Пєтухова про пропозицію Європі сприяння в прийомі біженців для прискорення переговорів про надання Україні безвізового режиму.

“Які ідіоти керують нашою Україною! Представник уряду запропонував в обмін на отримання безвізу добровільно прийняти в Україну мігрантів, від яких Євросоюз не знає, як позбутися. Наші ідіоти вже добровільно віддали ядерну зброю. Наші ідіоти погодилися на догоду європейцям безбожно вирізати і вивозити свій ліс , позбавляючи українців роботи. Тепер наші ідіоти ще хочуть, щоб у нас мігрантів було, як сирійців в Німеччині, і щоб ті робили щоденні теракти і гвалтували наших жінок”, – заявив Ляшко.

У відповідь на пропозицію Пєтухова, Ляшко запропонував свою “політику захисту і розвитку України”, де крім пропозицій про заборону в’їзду мігрантів і введення візового режиму для країн Євросоюзу Ляшко вважає за необхідне позбавити українського громадянства колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі і взагалі перестати роздавати українське громадянство “наліво – направо”.

“Ні ліс, ні землю, ні воду ми не розміняємо ні на який безвіз або кредит. Ці природні багатства повинні працювати на всіх українців! Розбазарювати ці багатства – державна зрада і злочин перед майбутніми поколіннями”, – зазначив Ляшко.

Також лідер Радикальної партії закликав створювати робочі місця для українців і стимулювати економічне зростання в країні.

“Коли українці матимуть гідну роботу і зарплату, вони самі зможуть дозволити собі поїхати куди завгодно, хоч на Марс яблуні садити!” – Резюмував Ляшко.

Восени 2016 року проект про надання права безвізових поїздок до Європи для громадян України пройшов узгодження в комітетах Європарламенту. У листопаді рішення затвердили в Раді ЄС.

Президент України Петро Порошенко стверджував, що документи про надання Україні безвізового режиму будуть підписані і ратифіковані Європарламентом до 24 листопада – дня саміту Україна – ЄС, але цього не сталося.

На саміті президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що на даному етапі дискусія про безвізовий режим вже не стосується України, а глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер висловив упевненість, що Україна все ще має шанси отримати безвіз до кінця 2016 року.

Гостра міграційна криза в Європі виникла у зв’язку з бойовими діями на Близькому Сході і в Африці. За інформацією президента Європейської ради Дональда Туска, протягом 2015 року в Європу прибуло близько 1,5 млн мігрантів.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading...

ВИБІР РЕДАКТОРА

У США учасниця конкурсу краси вийшла на сцену…

Стрілянина в університеті Огайо: Вісім поранених, один -…

Перерахунок голосів може поставити під сумнів результати виборів…

НОВИНИ

РЕГІОНИ

СТИЛЬ ЖИТТЯ

РОЗВАГИ

ПРО НАС

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • RSS
  • YouTube