Головна Світові новини Удар в спину: YouTube став на бік РФ у війні з Україною

Удар в спину: YouTube став на бік РФ у війні з Україною

11
Facebook
Twitter
Telegram
Удар в спину: YouTube став на бік РФ у війні з Україною
YouTube видалив відео навчань ЗСУ через Роскомнадзора

Американський відеохостинг YouTube, що належить корпорації Google, заборонив публікацію ролика спільних навчань військових США і України на вимогу Роскомнадзора.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила командир вогневого взводу САУ Збройних сил України Олена Білозерська, яка й оприлюднила “заборонене” відео (щоб подивитися, поскролльте новина вниз).

Загрузка...
>
YouTube видалив відео навчань ЗСУ через Роскомнадзора

На ролику відображено фрагменти занять військових з надання першої невідкладної допомоги пораненим в рамках міжнародних навчань Sea Breeze-2019.

“Як же все-таки Росія вміє вести інформаційну війну! Вони знищують або, принаймні, намагаються знищити навіть нейтральну інформацію, якщо вона не проросійська”, – обурилася Білозерська.

Вона уточнила, що YouTube надіслав їй наступний лист з попередженням:

“Здрастуйте, Компанія YouTube отримала повідомлення від Федеральної служби з нагляду в сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) в тому, що зазначені нижче матеріали порушують Федеральний закон Російської Федерації № 149-ФЗ” Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації ” . Роскомнадзор додав наступний URL адрес (адресa) в заборонений список матеріалів … Якщо Ви не видалите контент, компанія Google може бути змушена заблокувати контент.

З повагою, Команда YouTube “.

Білозерська підкреслила, що на цьому відео немає ніякої політики і воно на момент перевірки мало трохи більше тисячі переглядів.

“Чи усвідомлюєте масштаб російського інформаційного наступу?” – запитала військова.