Головна Політика Теоретично Путін готовий піти на умови Зеленського по Донбасу – Олеся Бацман

Теоретично Путін готовий піти на умови Зеленського по Донбасу – Олеся Бацман

76
Facebook
Twitter
Telegram
Бацман повідомила, що в рамках нормандського саміту тема Криму не піднімається

Президент РФ Володимир Путін хоче створити нову державу з Білоруссю, заради цього він може піти на поступки президенту України Володимиру Зеленському Донбасом, щоб потім “Захід сильно не возбухати”, вважає головний редактор видання “ГОРДОН” Олеся Бацман.

Теоретично президент РФ Володимир Путін готовий піти на умови президента РФ Володимира Зеленського по поверненню окупованого Донбасу. Таку думку в Facebook висловила головний редактор видання “ГОРДОН” Олеся Бацман, яка знаходиться сьогодні в Парижі, де проходить нормандський саміт.

“Зрозуміло, що перемогу Україні отримати сьогодні допоможе лише диво. Але у цього чуда є конкретні обриси. Зеленський хоче повернути Донбас на своїх умовах: щоб і кордон під нашим контролем, і головне – наша поліція контролює всі адміністративні центри. І тільки після цього – вибори. Путін теоретично готовий на це піти. Тому що хоче створити нову державу з Білоруссю, відповідно, за новою конституцією, безболісно в 2024 року знову стати президентом. І він не хоче, щоб Захід сильно возбухати з цього приводу. А поступки в темі Донбасу були б такою солодкою кісточкою”, – написала вона.

Бацман підкреслила, що Путін “дуже хотів би позбутися” від антиросійських санкцій по Донбасу.

ПО ТЕМІ:
Гончарук: Частина акцій "Укрпошти" продадуть на міжнародних біржах

“Здавалося б, історія вин-вин. Але [помічник президента РФ Владислав] Сурков сильно проти. [Помічник російського лідера Юрій] Ушаков, навпаки, цю тему лобіює. По газу – окрема складна гра. Питання Криму не піднімають”, – додала вона .

In visible box by prowebber
Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

КОМЕНТУВАТИ У ФЕЙСБУК
 

ПОПУЛЯРНЕ В МЕРЕЖІ