Головна Світові новини Перрі покине пост міністра енергетики США

Перрі покине пост міністра енергетики США

12
Facebook
Twitter
Telegram
Перрі покине пост міністра енергетики США
Ім'я Перрі (на фото) фігурує в скандалі, який розгорівся в США через телефонної розмови Трампа і Зеленського

Президент США Дональд Трамп підтвердив, що міністр енергетики Рік Перрі оголосив йому про намір звільнитися. За словами Трампа, Перрі покине свій пост в кінці року.

Ім’я Перрі (на фото) фігурує в скандалі, який розгорівся в США через телефонної розмови Трампа і Зеленського

Міністр енергетики США Рік Перрі повідомив президенту США Дональда Трампа про свій намір покинути посаду, написало 17 жовтня агенство Bloomberg, посилаючись на свої джерела.

Загрузка...
>

Пізніше Трамп підтвердив цю інформацію, спілкуючись з журналістами в Техасі. Канал NBC News вів трансляцію.

Американський президент повідомив, що Перрі піде з посади в кінці року. Трамп зазначив, що у нього є кандидат на посаду міністра, проте не повідомив, хто це.

Заступник помічника державного секретаря у справах Європи і Євразії Джордж Кент, відповідаючи на запитання членів трьох комітетів Палати представників Конгресу США в рамках розслідування справи про імпічмент Трампа, заявив 16 жовтня, що Перрі був одним з трьох неофіційних кураторів неофіційною політики США по Україні.

За словами Кента, питаннями України займалися також колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер і посол США в Європейському союзі Гордон Сондленд.

У той же день було опубліковано інтерв’ю Перрі газеті The Wall Street Journal, в якому чиновник говорив, що дії адміністрації президента США багато в чому координувалися з особистим адвокатом Трампа Рудольфом Джуліані.

In visible box by prowebber
Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

КОМЕНТУВАТИ У ФЕЙСБУК
 

ПОПУЛЯРНЕ В МЕРЕЖІ