Головна Відео новини України та світу На Закарпатті зафіксували спалах дифтерії

На Закарпатті зафіксували спалах дифтерії

15
Facebook
Twitter
Telegram

В Ужгороді зросла кількість студентів, які захворіли на дифтерію. За допомогою звернулися вже 15 осіб. Всі вони навчаються на медфакультеті українського вузу.

Найбільше занепокоєння викликає те, що в лікарні залишилося лише вісім ампул сироватки

Медики вже б’ють на сполох через брак вакцини. Про це повідомляє ТСН.

Загрузка...
>

За словами лікарів, найбільше занепокоєння викликає те, що в лікарні залишилося лише вісім ампул сироватки. Її необхідно вводити обов’язково, бо вона нейтралізує токсин. Тієї ж дози, що залишилася, вистачить хіба що на одного тяжкохворого.

Діагнози пацієнтів вже клінічно підтверджені. Лікарі вважають, що іноземці підхопили хворобу в Україні, адже штам, який висіяли в лабораторії, ходить саме тут.

“Ці студенти знаходяться в Україні вже більше місяця. Інкубаційний період дифтерії в середньому це десять днів, тому ніякого завезеного випадку дифтерії тут немає”, – зазначив інфекціоніст Віктор Петров.

ПО ТЕМІ:
Бойовики обстріляли українські позиції з дрона, один боєць поранений

У той же час головний лікар Інфекційної лікарні Ужгорода підозрює, що дифтерію студенти привезли з Індії. Медик впевнений, що людина може бути переносником дифтерії і не знати об цьому й півроку.

Всі хворі перебувають у важкому стані, але їхньому життю нічого не загрожує.

Дифтерія – це гостра бактерійна інфекція, що вражає слизові оболонки горла і зіву, характеризується важкими ускладненнями. З початку у хворого виражена гостра інтоксикація температура підвищується до 38 ° -40 ° С, виникає слабкість, головний біль, шкірні покриви бліднуть, з’являється сонливість. Запалюються і червоніють слизові оболонки зіва і гортані, виникає біль в горлі, першіння, ускладнено ковтання, з’являється кашель, голос стає хрипким.

In visible box by prowebber
Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

КОМЕНТУВАТИ У ФЕЙСБУК
 

ПОПУЛЯРНЕ В МЕРЕЖІ