Головна Політика Зеленський підписав закон про «спліт», який вимагав МВФ

Зеленський підписав закон про «спліт», який вимагав МВФ

6
Facebook
Twitter
Telegram
Володимир Зеленський

Підписаний президентом України Володимиром Зеленським закон №139-IX спрощує умови ведення господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, повідомили в прес-службі глави держави.

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський підписав закон №139-IX щодо спрощення умов провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. Про це 17 жовтня повідомила прес-служба глави держави.

Загрузка...
>

Очікується, що впровадження норм закону сприятиме вдосконаленню чинного законодавства, що регулює суспільні відносини в сфері ліцензування видів господарської діяльності.

“Документ спрощує умови здійснення господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню; уточнює перелік відомостей про ліцензування, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, відомостей про доступність місць здійснення господарської діяльності для маломобільних груп населення та удосконалює процедури оскарження дій органів ліцензування в експертно-апеляційній раді”, – розповіли в прес-службі.

Відповідно до закону, центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, зобов’язується надавати органам ліцензування доступ до інформації про внесення ліцензіатами плати за видачу ліцензій.

ПО ТЕМІ:
Портнов добиває Порошенко, подавши на нього черговий позов

Крім того, вводяться нові санкції за порушення у сфері ліцензування – призупинення дії ліцензії в повному обсязі або частково. А також передбачається порядок відновлення дії ліцензії, яка була зупинена органом ліцензування, і порядок оскарження ліцензіатом рішення органу ліцензування про призупинення дії ліцензії.

У документі врегульовано питання про повторній подачі заяви про отримання ліцензії, включаються нові підстави для анулювання ліцензії і виключається така підстава для анулювання, як несплата ліцензіатом за видачу ліцензії.

Закон передбачає нову підставу для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду, уніфікований розмір штрафів за порушення законодавства в сфері ліцензування і так далі.

In visible box by prowebber
Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

КОМЕНТУВАТИ У ФЕЙСБУК
 

ПОПУЛЯРНЕ В МЕРЕЖІ