Головна Шоу-Біз Притула йде в політику з партією Вакарчука

Притула йде в політику з партією Вакарчука

4
Facebook
Twitter
Telegram
Сергій Притула і Святослав Вакарчук

Сергій Притула розповів, що йде на позачергові парламентські вибори в партії Святослава Вакарчука “Голос”.

Популярний український телеведучий Сергій Притула, який жорстко висміяв Сергія Лазарєва, оголосив про рішення податися в політику. Відповідне відеозвернення шоумен опублікував сьогодні, 8 червня, на своїй сторінці в Facebook. У невеликому ролику Притула пояснив передплатникам, що мотивувало його на такий крок.

Фото: instagram.com/siriy_ua

Ведучий зазначив, що йому не подобається те, що відбувається в українській політиці в даний час. “Виходити з власної зони комфорту не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні і її людям”, – зізнався Сергій Притула.

Він зазначив, що хоче, щоб його діти жили і працювали в Україні. Саме це, за словами Притули, є для нього одним з головних аргументів на даному питанні. “Я хочу, щоб мої діти жили і працювали в цій країні. Я хочу докласти до цього якісь зусилля, щоб потім совість не гризла”, – сказав він.

ТОП:
НАБУ оголосило Вовка в міжнародний розшук у справі "Роттердам+"

Сергій додав, що його рішення пройти в парламент не є спробою заробити, а основною мотивацією для нього залишається команда. Артист розповів, що буде балотуватися в парламент в складі партії “Голос”, лідером якої став Святослав Вакарчук.

У мережі рішення Сергія Притули підтримали, хоча деякі користувачі висловили невдоволення його вибором партії. “Людина, яка може втратити все від цього кроку, заслуговує на повагу. Такі дії свідчать про дійсно переживання за країну”, – написав один з передплатників Притули.