“Я можу їздити на велосипеді. Ви хочете, щоб мене грохнули?” Зеленський розповів, чому не пересувається, як Голобородько

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський відповів на питання про свої пересування по Києву на автомобілі.

"Я можу їздити на велосипеді. Ви хочете, щоб мене грохнули?" Зеленський розповів, чому не пересувається, як Голобородько

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський відповів на питання про свої пересування по Києву на автомобілі.

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що може їздити на велосипеді, але це небезпечно з точки зору його безпеки. Про це він сказав в інтерв’ю, опублікованому 12 квітня на YouTube-каналі “НОВИНИ УКРАЇНИ”.

“Мені з ранку хлопці сказали:” Як так, ви їдете на машині, а ми вас в Києві переслідували на велосипеді? “Хлопці, дивіться, все правильно ви говорите. Я можу їздити на велосипеді. Ви хочете, щоб мене” грохнули “? ” – сказав він.

Пізніше відео видалили, воно залишилося на інших YouTube-каналах, зокрема, на “Нейтральний”.

У серіалі “Слуга народу” президент Голобородько, якого грає Зеленський, їздить на роботу на велосипеді.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Зеленського проголосували 30,24% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка – 15,95%. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WordPress 4 шаблоны