Літню німкеню засудили до 2,5 років в'язниці за заперечення Голокосту

В Instagram з'явилася функція прямих трансляцій

У Китаї сталося ДТП за участю 56 автомобілів, 17 осіб…

Луценко заявив що в судах розглядають 152 справи щодо злочинів…

Речник Держдепу: Відносини США і Росії залишаються критичними

Ігор Эйдман: Рано чи пізно Путін кине Трампа, і їх…

У США шкільний автобус потрапив в аварію, є жертви

Портников: У Франції назріває руйнівний удар по нормандскому формату

Поклонська назвала Небесну сотню чортами з попелища

«
»

Перформативна акція студентів КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого “Мовчання”

21.11.2016 в понеділок о 9:00 ранку на вулиці Ярославів Вал 40 відбудеться перформативна акція “Мовчання” в який приймають участь студенти КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого.

Студенти обурені бездіяльністю адміністрацією університету

Студенти стоятимуть під будівлею корпусу КНУТКіТ з заклеєними скотчем ротами.
Це жест який демонструє позицію адміністрації університету. Вони хочуть, щоб ми мовчали і щороку сильніше закручують гайки.

Студентські акції проходитимуть протягом тижня.

Мета – відстояти права студентів, якими нехтує адміністрація цього університету.
Текст звернення студентів до адміністрації КНУТКіТ приводиться нижче.

Звернення студентів КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого до адміністрації університету

Шановна адміністрація Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, ми, студенти, звертаємося до Вас і просимо невідкладно розглянути наступні питання, які прямо впливають на навчальний процес і не дозволяють нам в повній мірі оволодівати майбутніми професіями:

1) Бездіяльність адміністрації щодо нагальних проблем університету. Ми розуміємо, що більшість цих проблем виникає через недофінансування з боку держави, але нам не зрозуміла відсутність жодних спроб щодо залучення спонсорів;
2) Скорочення годин навчання по профільним предметам. Ця проблема є нагальною і прямо впливає на якість освіти в університеті, адже оволодіння знаннями і навичками, що можна здобути тільки під час таких занять дозволяють випускникам бути конкурентоспроможними у майбутній професії;
3) Підвищення вартості навчання за контрактом на фоні погіршення умов навчання є невиправданим.
4) Обмеження часу перебування студентів в будівлі університету до 20:00. Це питання особливо турбує студентську громаду, бо така ситуація призводить до значного скорочення часу на репетиції, що в результаті прямо впливає на професіоналізм майбутніх випускників.
5) Невиконанням службових обов’язків адміністрацією університету.

Ми, студенти КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, звертаємося до Вас і переконливо просимо почати активно вирішувати вищеперераховані проблеми. Для того щоб бути почутими, ми, користуючись нашим конституційним правом, проводимо мирну акцію.

Нагадуємо Вам, що головна мета нашого університету – це виховання професіоналів у мистецьких та творчих спеціальностях, а нинішня політика, що проводиться адміністрацією не дозволяє нам нормально навчатися і здобувати фах. Якщо хтось не здатен виконувати свої службові обов’язки для забезпечення нормального функціонування університету, ми наполягаємо на тому. щоб така людина була відсторонена від посади.

Ми закликаємо Вас вийти на діалог із студентською громадою і невідкладно приступити до конкретних дій по відродженню КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого.
З повагою, студенти КНУТКіТ імені Карпенка-Карого.

3 коментарі

 1. Алёна Відповісти

  Это же жопа

 2. Анонімний Відповісти

  браво!

 3. Николай Відповісти

  Университет существует для студентов, а не для преподавателей и, тем более, администрации. Но в КНУТКиТе все наоборот: администрация ничего не делает, а только пользуется ресурсом (к примеру, летает со студентами за границу на фестивали за казенный счет). Творческие мастерские очень закрыты, обсуждение спектаклей проводится всегда за закрытыми от студентов дверями. Почему? Вы же преподаватели, подайте пример, как конструктивно рассуждать о предмете.
  Но пока все всё терпят, а подобные акции протеста – это, конечно, красиво, но вряд ли результативно.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading...

НОВИНИ

РЕГІОНИ

СТИЛЬ ЖИТТЯ

РОЗВАГИ

ПРО НАС

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • RSS
 • YouTube