Зеленський заявив, що проти нього готували провокації на НСК “Олімпійський”

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський заявив, що не поїхав здавати аналізи на НСК Олімпійський, тому що отримав “секретну інформацію про підготовку там проти нього провокації”.

Зеленський заявив, що проти нього готували провокації на НСК "Олімпійський"

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський заявив, що не поїхав здавати аналізи на НСК Олімпійський, тому що отримав “секретну інформацію про підготовку там проти нього провокації”

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що не поїхав здавати аналізи на НСК “Олімпійський” через можливу провокацію. Про це він сказав 12 квітня в Парижі в інтерв’ю, яке опубліковане на YouTube-каналі “Нейтральний”.

Шоумену поставили запитання про “волоссі, нігтях і Eurolab”, де він здавав аналізи, відмовившись від поїздки в спорткомплекс.

“Коли-небудь, після всіх цих виборів, на світло проллється інформація, як на НСК” Олімпійський “хтось готував проти мене провокацію. Я туди не поїду. Отримав таку секретну інформацію. Зараз я не готовий про неї говорити. Дивіться, коли ви дізнаєтеся інформацію, ви мене зрозумієте “, – сказав він.

За словами Зеленського, він не знав, що будуть робити з його аналізами після здачі їх на “Олімпійському”.

“Я нікого не звинувачую. Дивіться, може бути, інформація, яку я отримав за день до цього, – це брехня, тому я нікого не звинувачую і в поліцію не звертався”, – зазначив він.

Шоумен Володимир Зеленський та його конкурент, діючий президент України Петро Порошенко вийшли до другого туру виборів президента, голосування пройде 21 квітня.

3 квітня Зеленський запропонував Порошенко провести дебати на НСК “Олімпійський”, висунувши низку умов, одним з яких стала здача аналізів на алкоголь і наркотики. 5 квітня Зеленський і Порошенко здали зразки біоматеріалів. У той же день головний лікар київської міської клінічної лікарні “Соціотерапія” Володимир Ярий заявив, що психоактивних речовин в організмі Порошенко не знайдено, а лабораторія клініки Eurolab повідомила, що не виявила наркотиків в аналізах Зеленського. 10 квітня на НСК “Олімпійський” Порошенко повторно здав аналізи – на цей раз представникам Добровільної антидопінгової асоціації VADA. У штабі Зеленського заявили, що він не буде повторно здавати біоматеріали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WordPress 4 шаблоны