Головна Політика Зеленський заявив, що проти нього готували провокації на НСК “Олімпійський”

Зеленський заявив, що проти нього готували провокації на НСК “Олімпійський”

3
Facebook
Twitter
Telegram
Кандидат в президенти України Володимир Зеленський заявив, що не поїхав здавати аналізи на НСК Олімпійський, тому що отримав "секретну інформацію про підготовку там проти нього провокації"

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський заявив, що не поїхав здавати аналізи на НСК Олімпійський, тому що отримав “секретну інформацію про підготовку там проти нього провокації”.

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський заявив, що не поїхав здавати аналізи на НСК Олімпійський, тому що отримав “секретну інформацію про підготовку там проти нього провокації”

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що не поїхав здавати аналізи на НСК “Олімпійський” через можливу провокацію. Про це він сказав 12 квітня в Парижі в інтерв’ю, яке опубліковане на YouTube-каналі “Нейтральний”.

Шоумену поставили запитання про “волоссі, нігтях і Eurolab”, де він здавав аналізи, відмовившись від поїздки в спорткомплекс.

“Коли-небудь, після всіх цих виборів, на світло проллється інформація, як на НСК” Олімпійський “хтось готував проти мене провокацію. Я туди не поїду. Отримав таку секретну інформацію. Зараз я не готовий про неї говорити. Дивіться, коли ви дізнаєтеся інформацію, ви мене зрозумієте “, – сказав він.

За словами Зеленського, він не знав, що будуть робити з його аналізами після здачі їх на “Олімпійському”.

“Я нікого не звинувачую. Дивіться, може бути, інформація, яку я отримав за день до цього, – це брехня, тому я нікого не звинувачую і в поліцію не звертався”, – зазначив він.

Шоумен Володимир Зеленський та його конкурент, діючий президент України Петро Порошенко вийшли до другого туру виборів президента, голосування пройде 21 квітня.

3 квітня Зеленський запропонував Порошенко провести дебати на НСК “Олімпійський”, висунувши низку умов, одним з яких стала здача аналізів на алкоголь і наркотики. 5 квітня Зеленський і Порошенко здали зразки біоматеріалів. У той же день головний лікар київської міської клінічної лікарні “Соціотерапія” Володимир Ярий заявив, що психоактивних речовин в організмі Порошенко не знайдено, а лабораторія клініки Eurolab повідомила, що не виявила наркотиків в аналізах Зеленського. 10 квітня на НСК “Олімпійський” Порошенко повторно здав аналізи – на цей раз представникам Добровільної антидопінгової асоціації VADA. У штабі Зеленського заявили, що він не буде повторно здавати біоматеріали.

ПО ТЕМІ:
Суд заочно заарештував екс-міністра внутрішніх справ Захарченка