Суд відклав справу про можливе скасування націоналізації Приватбанку – ЗМІ

Шостий апеляційний адміністративний суд відклав на 22 квітня розгляд апеляції Нацбанку України на рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування розпорядження НБУ про проведення перевірки “ПриватБанку”, підсумки якої стали підставою для націоналізації фінустанови. Про це повідомило агентство “Інтерфакс-Україна”.

Суд відклав справу про можливе скасування націоналізації Приватбанку - ЗМІ

Шостий апеляційний адміністративний суд відклав на 22 квітня розгляд апеляції Нацбанку України на рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування розпорядження НБУ про проведення перевірки “ПриватБанку”

Розгляд апеляційної скарги Національного банку України на рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування розпорядження регулятора про проведення перевірки “ПриватБанку”, підсумки якої лягли в основу його націоналізації в 2016 році, відкладено до 22 квітня, тобто до завершення голосування на виборах президента України. Про це повідомило агентство “Інтерфакс-Україна” з посиланням на представника однієї зі сторін спору.

Вердикт про перенесення слухань Шостий апеляційний адміністративний суд виніс 15 квітня, сказало джерело.

Кіпрська компанія Triantal Investments Ltd, підконтрольна екс-власникам банку Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову, оскаржила в суді правомірність дій Нацбанку і Міністерства фінансів України. Зокрема, компанія вимагала скасувати датоване жовтнем 2016 року розпорядження НБУ, яким було ініційовано проведення позапланової інспекційної перевірки. Окружний суд Києва 2 березня 2018 року задовольнив цей позов.

Нацбанк подав апеляцію. У червні апеляційний адмінсуд призупинив її розгляд за клопотанням Triantal Investments Ltd, давши шість місяців на підготовку до судового засідання. Провадження у справі було відновлено визначенням Шостого апеляційного адмінсуду від 18 лютого 2019 року.

У лютому 2019 року Коломойський і компанія Triantal Investments Ltd оскаржили в Господарському суді Києва націоналізацію “ПриватБанку”.

Коломойський говорив, що після виборів президента України сподівається отримати компенсацію у зв’язку з націоналізацією “ПриватБанку” “в тому чи іншому вигляді”. Він також сказав, що не збирається повертати банк у власність, але хоче повернути $ 2 млрд його капіталу.

“ПриватБанк” – найбільший комерційний банк в Україні – був націоналізований 19 грудня 2016 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WordPress 4 шаблоны